Yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşadığımız şu günlerde giyim sektörünün içerisinde yer alan birçok marka bahar ve yaz aylarında kullanılacak birçok ürünü şimdiden görücüye çıkardı. Yenilikçi ve modern giyim tarzının yanı sıra son yıllarda büyük bir takipçi ve hayran kitlesi olan tesettür giyim markaları da 2018 yılının tasarımlarında sona yaklaştı. Yazlık tunikler başta olmak üzere tesettür modası tutkunlarının ihtiyaç duyduğu eşarptan abiyeye, feraceden ayakkabıya kadar birçok model yeniden tasarlanarak satışa sunulmaya başladı. Birçok tesettür markası henüz yaz mevsimine çok zaman olmasına karşılık yeni trend tunik modellerinde büyük indirimlerde yapmaktadır. Yeni yıla özel olarak hazırlanan modellerin çok cazip fiyatlarla satışa sunulması kadınlarımız tarafından büyük ilgiyle karşılanacağa benziyor.

2018 Model Tunikler Bi Bashka

Modern ve yenilikçi bir anlayışı tesettür giyim modasının meraklıları için hazırlayan birçok marka en çok tercih edilen tunik modellerini baştan aşağıya yeniden tasarlamıştır. Özellikle yaşadığımız çağa uygun olarak modern kadın görüntüsünü tesettür giyimde de oluşturmayı hedefleyen ve birçok kadının talebi doğrultusunda yeniden tasarlanan modeller arasında günlük, özel günler için ve spor tunik modelleri olarak birçok marka tarafından sınıflandırılmaktadır. Bu modeller genellikle tesettür modasını takip eden genç nüfus tarafından tercih edilse de tasarımda her gün çığır aşan giyim sektörünün markaları artık büyük beden modellerini çıkardıkları gibi her yaşa uygun tasarımları da takipçileri için hazırlamaktadır.

Tesettür Giyime Dair Her Şey Bi Bashka ‘da

Sahip olduğu değerleri itibariyle tesettür modasının kalbi olarak nitelendirilen ve müşterileri için yüzlerce ürünü kendi koleksiyonunda bulunduran Bibashka yaz aylarına özel olarak hazırlanan tunik modellerini görücüye çıkardı. Markanın takipçileri için resmi internet sitesinde birçok ürünün tanıtımını yenilen firma bu yaza özel olarak hazırlanan tunik gömlek ürünlerini de kreasyonlarına almış görünüyor. Her türlü yaş grubuna özel olarak hazırladığı trend ürünleri sayesinde büyük ilgiyi üzerinde toplayan markamız özellikle günlük kullanımda çok fazla tercih edilen modelleri ön plana çıkarıyor. Tasarımları tamamen kendine ait olan markamız yeni yıla özel ürünlerinde şimdiden büyük kampanyalar yapmaya başladı.

https://www.bibashka.com.tr/mavi-gomlek-gorunumlu-yazlik-orme-tesettur-tunik

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.