Güvenliğimiz günlük yaşantımızda bulunduğumuz her konum ve durum için kişiler tarafından oldukça önem teşkil etmektedir. Güvensizlik duygusu ve kendini güvende hissetmeme hali kişilerin yaşam kalitesini düşürmek ile beraber yapılan işleri de engellemektedir. Ev alarm sistemleri bu noktada kişilerin güvenliğini sağlamak için devreye giren güvenlik sistemlerinden birisidir. Güvencem ev alarm sistemleri gelişen teknolojimizle artık kişinin ev güvenliğini telefonu üzerinden kontrol etmesini sağlamaktadır.

Herhangi bir olası hırsızlık, su baskını, yangın, soygun gibi tehditlere karşı kurulan telefon hattı üzerinden çalışan bir sistemdir. Kişilerin günlük hayatlarında güvenliğine en önem verdiği yerlerden biriside iş yerleridir. İş yerlerinde bulunan belge ve kasa türevi gibi saklanması ve korunması gereken şeylerin güvenliğinin sağlanması için devreye iş güvenlik sistemleri girmektedir. İş yeri alarm sistemleri işveren için veya iş yeri olan kişiler için oldukça önemli bir konudur.

Güvencem İş Alarm Sistemleri Nasıl İşler?

  •  Güvencem iş yeri alarm sistemleri ise işyerinizin sadece güvenliğini kontrol etmekle kalmayıp iş yerinizin açılış ve kapanış saatlerini raporlayacak bir sistem olarak geliştirilmiştir.
  • İş yerinizin olası hırsızlık durumları haricinde Güvencem iş yeri alarm sistemleri çalışanların giriş çıkış saatlerini de kontrol edip raporlamaktadır. Bu raporlama sayesinde çalışanlar iş yerine sadece sizin seçtiğiniz vakitlerde girecektir.
  • Güvencem alarm sistemleri ile iş yerinizin güvenliğini en üst seviyede tutabilirsiniz. İş yeri alarm sistemleri ile birlikte iş yerinizin 24 saat boyunca kamera gözetiminde olacaktır. Gece ve gündüz yaşanılması istenmeyen olası durumları önlemek amaçlı olan bu sistem iş yerinizin güvenliği için oldukça önem teşkil etmektedir.
  • 7/24 ulaşılabilir müşteri temsilcileri ile 24 saat boyunca güvenliğiniz sağlanmaktadır.

Güvencem İş Alarm Sistemleri Kurulumu Nasıl Olur?

İş yeri alarm sistemleri kurulum konusu da iş yeri olan kişiler için oldukça merak edilmektedir.

  • Öncelikli olarak firmamız iş yeriniz için kurulacak alarm sistemi için iş yerinizde bir inceleme yaparak sistemin nasıl ve hangi şartlar altında kurulacağını planlaması gerekmektedir.
  • Bu noktada firmamız tarafından gönderilen kişilerce iş yerinizdeki önemli bölgeleri sistem için belirleyecektir.
  • Kamera ile 24 saat izlenecek olan iş yeriniz için yerleştirilecek kamera noktaları da oldukça önemlidir. Bu neden bu aşamada ise kamera kurulum noktaları belirlenmektedir.
  • Kamera ile 24 saat izlenecek olan iş yeriniz için yerleştirilecek kamera noktaları da oldukça önemlidir. Bu nedenle sistem kurulumu öncesinde muhakkak bir inceleme yapılması gerekmektedir. Kurulum öncesinde firmamızdan alacağınız randevu ile işyerinizi keşfe firmamız tarafından ekipler gönderilecektir
  • . İş yerinizin olası hırsızlık ve diğer ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir planlama yapılarak iş yeri alarm sisteminiz kurulacaktır.

Hırsız alarm sistemleri ile iş yerinizin güvenliği artacaktır. İş yerinize sizden habersiz giren bir kişi olduğunda sistem devreye girerek çıkardıkları 108 desibellik ses ile işyerinizin bulunduğu bütün çevreyi uyarmaktadır. Yüksek desibelli bu ses sayesinde hırsızlar tarafından caydırıcı bir noktası da bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için Güvencem alarm sistemlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.