Üçge Elektronik A.Ş. çalışan ve bayileri Retail Pas ile Endüstriyel Pas ve teknik servis 8 aylık değerlendirme toplantılarını gerçekleştirdi. Bu yılı yeni teknoloji çözümleri için bir atılım yılı olarak değerlendiren Üçge Elektronik, 2017 yılı içinse yeni ürün ve çözümlerle hedef büyüttü.

Üçge Elektronik A.Ş.’nin Retail Pas 8 aylık değerlendirme toplantısı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hayri Tuncer ve Ankara – İzmir bölgelerinin de katılımı ile geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Toplantıda “İşine odaklan, verimli ol” sloganı damga vurdu. Tüm retail personelinin tek tek 8 aylık değerlendirmeleri ve sunumları güne damgasını vurdu. Hayri Tuncer, 2017 yılı stratejilerinden bahsederek, 2018 yılına ışık tuttu, toplantı sonucunda “Gezen aslan, yatan tilkiden iyidir” vurgusu ile tüm Pas personelini sahada olmakla ilgili motive etti.

Üçge Elektronik A.Ş. ‘nin Endüstriyel Pas ve teknik servis 8 aylık değerlendirme toplantısı da yönetim kurulu Başkan Vekili Hayri Tuncer ve Ankara – İzmir bölgelerinin katılımı ile yapıldı. Endüstriyel Bölüm direktörü Ali Emin Eskiçırak, “ Biz bir aileyiz” vurgusu ile toplantıyı başlattı. Toplantıda tüm çalışanlar 8 aylık değerlendirmelerini sundu. Toplantı sonunda Hayri Tuncer, takım ruhuna dikkat çekti.

Özellikle dijital terazi, kaşar dilimleyici, kıyma makinesi gibi ürünleri ile dikkat çeken Üçge Elektronik, 2018 yılına bomba gibi gireceğini gösteriyor.

Kaynak : Ucge.com.tr

aşşağı

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.