Dünya genelinde en geniş iletişim ağı ile sizi gittiğiniz her ülkede destekleyecek olan Türkcell tüm kullanıcılarının rahat rahat sosyal medyaya ulaşabilmesi, sevdiklerinden kilometrelerce uzaklıkta bile ayrı kalmaması adına bedava internet sağlamaktadır. Turkcell bedava internet paketlerinden yararlanmak için lira yüklemenize ya da herhangi bir yerde sözleşme oluşturmanıza gerek olmaz. Farklı operatörler gibi size belirli bir limit koyarak bu harcanmadığı takdirde internetin verilmeyeceği gibi de bir şart koymaz. Burada amaç tamamen kişilerin Türkcell alt yapısındaki kaliteyi ve kesintisiz internet ağını görmelerini sağlamaktır.

Salla Kazan Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanmanın en gözde yollarından bir tanesi şimdilerde salla kazan kampanyası olmaktadır. Bilindiği gibi bir dünya markası olan Türkcell kullanıcıları ii geliştirdiği salla kazan kampanyası ile 4,5G tadını doya doya çıkarmak isteyen müşterilerine bedava internet yüklemesi yapmaktadır. En çok sevilen kampanyalardan olan salla kazan ile sizde kazanmak isterseniz yapmanız gereken Türkcell hesabım uygulamasını yalnızca birkaç dakika ayırarak ziyaret etmek olur. Kampanyanın süresi 1 ay olarak belirlenmiştir ve 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında bu kampanyadan dilediğiniz gibi yararlanmanız mümkün olacaktır.

Yeni Uygulama İle Turkcell Bedava İnternet

Türkcell Sim isimli yeni uygulama ile daha fazla internet kullanmak isteyen herkes uyumlu olan telefonlar ile marketlerden indirebileceği Türkcell Sim uygulaması sayesinde Turkcell bedava internet kazanmakta ve bunu dilediği gibi harcayabilmektedir. Bunun için uygulamayı indirdikten sonra sırasıyla Evim İçin> Kendin Yap> İnternet Işıltınız Sönmesin seçeneklerinden adımları takip ederek hattınıza bedava internet tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Yüklenen 500 MB internetiniz ile dilerseniz resim paylaşarak like toplayın, dilerseniz de size sunulan 4,5 G ile sevdiklerinizi görüntülü arayın.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.