En çok kullanılan operatörlerden birisi olan Türk Telekom, abonelerine özel kampanyalar ve fırsatları ile cepten internet keyfini yaşamak isteyenler için avantajlar sunmaktadır. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile mobil internet kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Hal böyle olunca avantajlı internet paketleri ve faturalı hat fırsatları interneti bol hale getirilmektedir. Bunun yanı sıra cepten Türk Telekom bedava internet hediyeleri ve size özel kampanyaları TL yüklemesi yaparak, internet uygulamalarını telefonunuza indirerek, online fatura ödeme, SMS ile fatura ödeme gibi işlemleri yaparak Türk Telekom tarafından hattınıza tanımlanan kesintisiz bedava internet paketlerini 1 gün ile 1 ay süre ile kullanabilirsiniz.

Yükleme Yaparak Hediye İnternet Kazanın!

Faturasız 1 GB cepten Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyenler yükleme yaparak hatlarına bedava internet tanımlayabilirler. Faturasız hatlarda geçerli kampanya kapsamında kredi kartı yahut banka kartı ile yükleme yapmadan önce, ”1 GB KAZAN” yazıp, 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom abonelerine özel servis Selfy, dahili abonelere gece saat 21:00’dan 09:00’a kadar sosyal medya uygulamalarını özgürce kullanabilmektedir. Gece boyu cepten internetin tadını sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları ile yaşamak için, Gece yazıp 4545’e göndermeniz yeterlidir.

Faturalı Türk Telekom abonelerine özel 10 GB Türk Telekom bedava cepten internet hediye! GIGA yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Aktivasyon mesajının ardından mobil internet keyfini faturanıza yansıtmadan kullanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ndan faydalanmak isteyen faturalı ve faturasız aboneler günlük, haftalık ve aylık olarak geçerli sürelerde bedava internet keyfini yaşayabilmektedir. Online yükleme işlemlerini kullanarak 35 TL altı yükleme yapan kişiler 1 GB cepten internet, 35 TL ve üstü ilk kez online yükleme yapacak kişiler 4 GB hediye kazanıyor. Online yükleme yapmadan önce EKLE 2GB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. (Kampanya 15.06.2017 tarihine kadar geçerlidir)

HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderen aboneler, ilk yükleme sonrası bedava internet kazanma şansını yakalıyor. Kampanyaya dahil olduktan sonra tek seferde 50 TL yükleme yapanlara 30 gün geçerli 1 GB, 100 TL ve üzeri tek seferde yükleme yapan aboneler ise 30 geçerli cepten 4 GB hediye internet fırsatından yararlanabiliyor.

Selfy İle Bedava İnternet Kampanyaları

  • Türk Telekom abonelerine özel servis Selfy, dahili abonelerine özel gece saat 21:00’dan 09:00’a kadar sosyal medya uygulamalarını özgürce kullanabilmektedir. Gece boyu cepten internetin tadını sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları ile yaşamak için, Gece yazıp 4545’e göndermeniz yeterlidir.
  • Türk Telekom Selfy’liler, tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 1 GB bedava internet kazanabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen faturasız Selfy servisi aboneleri Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketlerinden birini aktif olarak kullanan Woops’lular yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler DOPDOLU HEDIYE yazıp, 4545’e ücretsiz olarak SMS gönderebilir, yahut müşteri hizmetlerini hızlıca arayarak katılabilmektedir.

Selfy ile interneti bol kampanyalardan yararlanmak için SELFY yazıp 4545’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Selfy dünyasına yalnızca 25 yaş ve altındaki Türk Telekom bireysel faturalı ve faturasız aboneler katılabilmektedir.

Bedava internet kazanmak isteyen abonelerimize özel kampanyalardan birisi de mevcut SIM kartınızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirmektedir. 4.5G uyumlu hattınız ile 4.5G SIM yazıp, 5555’e kısa mesaj gönderdikten sonra 30 gün geçerli 1 GB bedava internet hattınıza sunulmaktadır. Türk Telekom abonelerine özel avantajlı interneti bol fırsatlardan yararlanmak için kampanyaları takip edebilirsiniz. Size özel fırsatlar, özel günler ve yükleme sonrası hediye internet haklarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil11.net

Türk telekom hız ölçme için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.