Endüstriyel tepsiler, genellikle ahşap veya Kraft malzemeden yapılmakla beraber sert plastik ya da metallerden de yapılabiliyor. Endüstriyel mutfak tepsileri genellikle restoran, kafeterya, hotel, lokanta gibi işletmeleri tercih edilen bir üründür. Ürünleri satın alırken, tepsinin genişliğinin sizin için uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Tepsiler sert yapıda oldukları için kırılmaya dayanıklı olarak üretiliyorlar. Fakat yine de ürün teslimi zamanında muhakkak kontrol etmelisiniz. Mutfaktaucuzluk. com adresi üzerinden garantili, ücretsiz değişim ve iade hakkı olan ürünler satın alabilirsiniz. Yanı sıra, endüstriyel horeca ürünler satın alırken, kalitesine de önem vermelisiniz. Uzun sürede yıpranmayan, şıklığını koruyan ürünler tercihiniz olmalı.

Horeca Ürünler ile Mutfağınızda Sade Şıklık Yakalayın
Horeca ürünler, genellikle bone porselen olmakla beraber hotel, restoran ve kafeler için daha çok kullanılan bir türdür. Endüstriyel mutfak ürünleri olarak da tanımlanan bu ürün kategorisi beyaz renkte sadece bir şıklıkta olmaktadır. Tabak setlerinden, kaselere, servis ürünlerine kadar birçok mutfak gerecini içerisinde barındırmaktadır. Tek şekilde ya da set olarak Mutfaktaucuzluk firmasından uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Aynı zamanda 12’li şekilde her ürün kategorisinden de ürünlerin bulunduğu horeca setlerinden de alabilirsiniz. Çukur tabaklar, servis tabakları, kırılmaz kaseler, kayık kase, meze tabağı, oluklu tabaklar ve daha birçok model/ çeşidi sitede bulabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Gereçleri En Uygun Fiyatlarla Burada
Tepsilerden kaselere kadar irili ufaklı birçok mutfak gereci için mutfaktaucuzluk.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Beyaz seri olarak da adlandırılan bu horeca serisi için, birçok seçeneğin bulunduğunu görebilirsiniz. Endüstriyel tepsiler, kayık kaseler, servis/ sunum tabakları, çukur tabaklar, çorba kaseleri ve daha birçok mutfak ürününü burada bulabilirsiniz. Ürünlerin boyutları standartlara uygun şekilde hazırlanmakla beraber, farklı opsiyonlar ve özel istekleriniz için sitenin danışma hattını kullanabilirsiniz. Beyaz seriden olan bu ürünler, diğer kategorideki tabak, tepsi, kase gibi ürünlere göre daha farklı olduğu için fiyat skalası  bir tık daha yukarıda. Fakat yine de mutfaktaucuzluk.com sitesinden birçok ticaret sitesine göre daha uygun fiyatlı olarak satın alabileceğinizi söyleyebiliriz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.