Tesettür Eteklerde 2018’in Dikkat Çeken Kreasyonları

Tesettür giyimi yakından takip etmek isteyen bayanlara özel olarak birçok marka ve firma 2018 yılına özel olarak koleksiyonlarını yayınlamaya başladı. Birbirinden şık ve gösterişli tasarımlara sahip olan birçok tesettür giyim eşyası hem sanal platformlarda hem de dükkan ve mağazalarda alıcılarını beklemektedir. Her yıla özel olarak farklı bir tasarım benimseyen birçok marka daha fazla müşteriye sahip olmak için kıyasıya mücadele etmektedir. Bu tatlı rekabette özellikle ürünlerin kalitesi, tasarımı ve gösterişi büyük faktör olsa da tesettür ürünlerinin fiyatları da son derece önemlidir. Günlük ve iş hayatına özel olarak hazırlanan koleksiyonlar, özel gün, gece ve davetler için hazırlanan etek 2018 kreasyonları içerisinde yer alan en dikkat çekici ürün grubudur. Kadınlarımızın eşarp seçimindeki hassasiyet kadar alt giyim grubunda yer alan etek ve pantolon seçimi de kombin için bir o kadar önemlidir.

Fiyatlar da Çok Önemli…

Yeni yılla birlikte birçok markanın ürünü kreasyonlarla tanıtılmaya başlasa da her mevsime ve sezona özel olarak firmaların yaptıkları kampanyalarla devam ediyor. Tesettür giyimin alt ürün grubunda yer alan etek modelleri de uzun etek çeşitleri başta olmak üzere kalem, dar ve klasik etek modellerinin her biri koleksiyonlardaki yerini çoktan aldı. Ürünlerin tanıtımı yapıldıkça markalar nezdinde müşterilerine daha uygun fiyatlardan satışa sunulmak için çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Sektörün içerisinde yer alan Bi Bashka Butik firması da müşterilerine en iyiyi en güzelini uygun fiyatlara sunabilme adına sanal platformu üzerinden çok cazip fiyatlara satış gerçekleştirmektedir. Her sezon ve dönemde çeşitli kampanyalar yapan markanın ürünlerini yakından takip edebilirsiniz.

2018 Bi Bashka Olacak…

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok marka ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırma adına sanal platformlar üzerinden kampanya ve satış işlemleri gerçekleştirmektedir. Tesettür sektöründe henüz yeni bir firma olmasına karşılık birçok müşterinin gönlünde taht kuran bibashka.com.tr adıyla yeni bir platform kurarak Türkiye’nin her yerinde yer alan müşterilerine ulaşmaya çalışıyor. Yapmış olduğu cazip kampanyalar sayesinde etek fiyatları başta olmak üzere birçok tesettür ürününde çeşitli kampanyalar gerçekleştirmektedir.

2018 yılı tesettür etek modellerinde en çok tercih edilen modellerden 3’ünü sizlere sunuyoruz. Umarız beğenirsiniz…

https://www.bibashka.com.tr/simli-plise-etek

https://www.bibashka.com.tr/bebe-mavi-etek

https://www.bibashka.com.tr/ekru-tesettur-etek

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.