Günlük Kullanıma Uygun Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür modasını yakından takip edenler, özellikle bu yıl için tasarlanan günlük kullanıma elverişli elbise tesettür ürünlerini koleksiyonlarda görmeyi merakla bekliyorlar. Birçok marka 2018 yılına özel kreasyonlarını hazırlamaya devam ederken bir yandan da tüm hazırlıklar sürdürülmektedir. İlkbahar-yaz koleksiyonları için günlük kullanımda bayanların tercihi olan tesettür elbise modellerinin renk, tasarım ve kesimleri şimdiden göz doldurmaya başladı. Çalışma hayatının içerisinde olan bayanlarımızın günlük kullanım için tercih ettiği elbise modelleri kadınlarımızın hareketlerini sınırlamayacak şekilde kesimlere sahip olup aynı zamanda onların şık ve gösterişli olmalarını da sağlayacaktır. Günlük kullanım için hazırlanan tesettür elbise çeşitleri özel günlerde kullanılan modellere göre daha canlı renklere sahiptir. Bu renk cümbüşü sayesinde eşarp, ayakkabı ve diğer aksesuarlarla iyi bir uyum içerisinde olmasını da sağlayacaktır.

Özel Günler, Düğünler, Nişanlar için Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür modasının içerisinde yer alan markalar bayanların günlük kullanımda tercih etmeye başladığı birçok elbise modelini aslında özel davetler için hazırladığını belirtmek gerekir. Kıyafetlerin görselliği ve tasarım ağırlığı itibariyle düğün, nişan, kına, sünnet ve özel davet organizasyonları için özenle hazırlandığı markaların kreasyonlarında görülmektedir. Bu itibarla birlikte kapalı elbise modelleri sahip oldukları renk, desen ve tasarımlarıyla fark yaratıyor. Özel günler için hazırlanan tesettür elbise modelleri koyu renklerin ağırlıklı olduğu tasarımlara sahip olup kadınların kendi dünyalarına hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Gece davetlerinde özellikle ortama uygun renklere sahip olduğu gibi özel kesimleri ve tasarımları itibariyle kadınlarımızı şık, zarif ve gösterişli bir hale büründürmektedir.

2018 Kreasyonlarında Tesettür Elbiselerde Dikkat Çekenler Neler ?

Kurulduğu yıldan itibaren özellikle kendi sektöründe söz sahibi olmaya başlayan Bibashka Butik tesettür ürünlerine dair özel koleksiyonu ve satış fiyatlarının farkıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Elbise modelleri 2018 yılına özel olarak tasarlanan modellerin tanıtımını şimdiden yapan marka birçok tesettür ürününde olduğu gibi aynı zamanda günlük veya özel günler için tasarlanmış olan elbise modellerini çok uygun fiyatlara satışa sunmaktadır. İlkbahar-yaz koleksiyonundaki birçok ürününde şimdiden büyük kampanyalar yapmaya başladı. Markanın ve tesettür modasının sahip olduğu birçok ürünü yakından takip edebilirsiniz.

Türkiye tesettür giyimin öncü markalarından Bi Bashka Butik ‘ten alınan 3 elbise modeli;

https://www.bibashka.com.tr/Haki-Koton-Belden-Lastikli-Elbise

https://www.bibashka.com.tr/Bej-Koton-Belden-Lastikli-Elbise

https://www.bibashka.com.tr/Siyah-Payetli-Puskul-Detayli-Elbise

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.