Çağımızın hastalığı covid-19 ile mücadele de bireysel verdiğimiz savaşta en etkili yöntem temizliktir. Ellerimizden başlayıp kişisel temizliğimizden tutun, ev ve işyerlerimizde de temiz olmaya çalışıyoruz. Temizlik malzemeleri de bu durumda önem kazanıyor. Ama temizlik malzemeleri yerine bakteri ve virüslerden korunmak için antibakteriyel ya da dezenfektan tarzı ürünler kullanmaya başladık.
Bu ürünler bize daha güvenli ve geçtiği testlerden de daha başarılı olduklarını kanıtlıyor. Kendi temizliğimizi sağlarken sağlığımız tehdit eden dış etkenlere karşı da korumalar almak gerekiyor. Ev ve işyeri harici hastaneneler, okullar, marketler, alışveriş merkezleri ve daha birçok yerde temizliği sağlamak için dezenfektan yeterli olmayabilir.

Bunun için farklı dezenfekte yöntemleri kullanılabilir. Büyük alanlar için uv sterilizasyondediğimiz dezenfektan kullanılabilir. Uzmanlar tarafından da tavsiye edilen bir sistemdir.

Bankalar, polis karakolları, belediyeler, askeri alanlar, havalimanları, metro İstasyonları, stadyumlar, spor salonları ve alışveriş merkezlerinin girişlerinde de dezenfektan kabini ile kişilere yönelik dezenfekte yapılabilir.

Bir de uv ışınları ile dezenfekte yöntemi var. Evinize alacağınız dezenfeksiyon lambası ile uv ışınlarıyla bakteri ve virüsleri yok edebilirsiniz. Kişisel eşyalarınızın dezenfekte etmek için dezenfeksiyon kutusu ile içine koyarak eşyalarınız bakteri ve virüslerden arındırabilirsiniz.

Teknojen Yüzey Dezenfektan Özellikleri

Yüzey temizliklerinde kullanılan bu ürünün 1 ve 5 litrelik şişelerde satışa sunuluyor;

  • Antimikrobiyal koruma ile bakteri ve virüsleri azaltır.
  • Zehir arsenik,ağır metal veya poliklorlu fenol içermez ve kimyasal barındırmaz.
  • Çözünmez, çevreye sızmaz veya cilde bulaşmaz, zarar verici bir durumu yok.
  • Mikrobiyal mutasyona veya biyolojik birikime sebep olmaz.
  • Biyosidal ruhsatlıdır. Ekoteks laboratuvarlarında test edilmiştir.
  • 30 gün etkilidir.
  • %99,94 oranla bakteri, mantar, küf ve kokulara karşı etkilidir.

Gönül rahatlığıyla kullanabilir ve çevrenize de önerebilirsiniz.

Teknojen Yüzey Dezenfektanı Ne Kadar Güvenilir?

Temizlik malzemelerinde her zaman hangi testlerden geçtiğini söylerler ya da merak eder araştırırız. Yurt dışında yapılan testler bizi daha tatmin edici olur. Bu üründe Belçika’daki Devan laboratuvarlarında covid-19 karşı test edilmiş ve korona virüse karşı etkinliği olduğu kanıtlanmıştır. Aynı zamanda kendi test gruplarında da testler olumlu sonuç vermiştir. Güvenle kullanılabilir ve bakteri, virüs, mantar, küf ve kokulara karşı etkilidir.

Cilde Temas Halinde Ne Olur?

Cilde temas halinde bir sıkıntı yaşamazsınız. Cilde bir etkisi yoktur. Kimyasal içermez. Arsenik tarzı maddeler bulunmaz. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin tüm yaşam alanlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yüzey Dezenfektanıyla Birlikte Kullanılabilecek Ürünler

Bakteri ve virüsleri sıfıra indirmek isterseniz ek yardımcı ürünler kullanabilirsiniz. Bunlar; uv ışınları ile çalışan kabin ve eşya kutuları, hava temizleyici dezenfektanlar, termal tarayıcılar, termal ateş ölçerler, termal kameralar ve dezenfektan kabinleri ile birçok alanda Kişilerin ve alanların temizliğinde kullanabilirsiniz. Temassız kızılötesi teknolojilerle ürünler üretilmektedir. Ekonomik çözümlerle hizmet sunar.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.