Birçok farklı alanda tercih edilen şerit bariyerler, özellikle koruma ve yönlendirme amaçlı olarak tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Birçok farklı kullanım amacı nedeni ile oldukça zengin bir kullanım alanına sahip olan bariyerler, ayarlanabilir olması nedeni ile birçok farklı mecrada tercih edilen bariyer sistemleri arasında bulunur.

Alışveriş Merkezleri

Şerit bariyer sistemlerinin en sık kullanıldığı ve karşılaşıldığı alanlardan biri olan market ve alışveriş merkezleri, farklı amaçlara hizmet edebilmesi amacı ile bu tür bariyer sistemlerini tercih edebilmektedir. Özellikle kapı giriş sıralarında, mağaza veya dükkan önlerinde, girişi yasak olan bölümlerde yönlendirme amaçlı kullanılan şerit bariyer sistemi, o bölgede bulunan kişilere sözsüz bir yönlendirme sunarak kontrolü sağlamayı kolaylaştırmaktadır. Ayarlanabilir yapısı nedeni ile birçok bariyerin birbiri ile monte edilebilmesi kullanım kolaylığını arttırırken, aynı zamanda kalabalık alışveriş merkezi gibi satış noktalarında şerit bariyer sistemleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Sanatsal Aktivite Alanları

Birçok farklı sanat mecrası alanında da tercih edilen şerit bariyer sistemleri, oldukça kalabalık olan sanatsal aktivite alanlarını koordine etme amacı ile sıklıkla kullanılabilmektedir.

Şerit bariyer sistemlerinin en çok tercih edildiği sanatsal aktivite alanlarından bazıları şunlardır;

  • Konser alanları
  • Resim sergileri
  • Sinemalar
  • Tiyatro salonları

Bu gibi sanat alanlarında yaşanan yoğunluk sırasında, yönlendirme ve engelleme amaçlı kullanılabilen şerit bariyer sistemleri, ihtiyaca göre artan sayıda tercih edilerek en uygun kullanım imkanı sunulmaktadır. Özellikle sinema bilet satış noktaları, konser ve tiyatro sahne önleri, resim sergileri sırasında sergilenen sanat eserleri önünde kullanılan şerit bariyerler; bu tür amaçlar ile sıklıkla tercih edilerek kullanılabilmektedir.

Market Reyonları

Ülkemizde birçok farklı amaca hizmet etmesi amacı ile kullanılan şerit bariyer sistemleri ile, sıklıkla market reyonlarında karşılaşılabilmektedir. Hırdavat raf bölücü seperatörü gibi reyonları birbirinden ayırmak veya müşteri girişini önlemek amacı gibi farklı talepler nedeniyle beraber, oldukça kolay bir kullanım imkanını tüm kullanıcılarına sunabilmektedir. Günümüzde birçok market, alışveriş merkezi, satış noktası ve bayi merkezlerinde şerit bariyer sistemi ürünleri ile karşılaşmak oldukça kolaydır.

Turnike, Bariyer ve Geçiş Sistemleri

Toplu kullanıma açık satış alanları gibi birçok farklı mecra için çeşitli ürün hizmetini sağlayan firma; çarpma mekanik kapı gibi mekanik ve dijital kapı sistemleri, fotoselli yaprak turnike ve diğer turnike çeşitleri gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit geçiş sistemi ürününü farklı firma ve şirketlere sağlamaktadır.

Sıklıkla talep edilen ve rağbet gören bu ürünlerin satış imkanını sunan firma, sektör içerisinde 30 yılı aşkın süredir devam eden tecrübesi ile beraber en uygun fiyatlı geçiş sistemi ürünlerini kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Bununla beraber taleplere göre toptan satış imkanını da firmalara sunan site, sunduğu birçok satış avantajı ile birlikte kaliteli geçiş sistemi ürünlerini tüm müşterilerine sunmayı başarıyor.

 

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.