PS3 oyunlarının bir üst versiyonu olması sebebiyle doğal olarak PS4 oyunları PS3 oyunlarına oranla birçok yönden avantajlar sunuyor. PS4 oyunları ile PS3 oyunları arasındaki en önemli farklılıkları teknik anlamda değil de, görsel anlamda gözlemleyelim.

Gerçek anlamda ps4 oyunları PS3 oyunlarına oranla özellikle hız, kalite, görüntü ayrıntıları gibi birçok önemli etkenler yönünden fark oluşturuyor. Fakat birçok kullanıcıların bu farkları gözlemlemesi güç olabiliyor.

PS3 oyunlarında oyun kumandası hareket sensörlü özelliğe sahip olmazken, PS4 oyunlarında bu özellik yer alıyor. PS4 oyunlarında ayrıca EYE kamera özelliklerinde de yükseltilme hasıl olmuş ve bu sayede kullanıcıların daha sorunsuz bir şekilde PS4 oyunları oynanması sağlanmıştır.

PS4 Oyunlarını PS3 Oyunlarından Ayıran Diğer Özellikler

Tercihinize göre sıfır veya ikinci el oyun satın alabileceğinizi de belirterek, PS4 oyunlarını PS3 oyunlarından ayıran en önemli özelliklerden birinin de PS4 oyunlarında oyun tutkunları tarafından da heyecanla beklenen playroom uygulaması ilave edildi.

Yine PS4 oyunlarını PS3 oyunlarından ayıran en önemli özelliklerden biri de PS4 oyunlarında kullanışlı arayüz tercih edilmesidir.
Bu sayede, oyuncuların keyifle PS4 oyunları oynaması sağlandı.PS4 oyunlarını PS3 oyunlarından ayıran en temel özelliklerden biri de, kasa yine estetik ve son derece karizmatik bir görünüme sahip olmasıdır.

PS4 Oyunları Nereden Satın Alınabilir?

PS3 oyunlarında olduğu gibi PS4 oyunları ikinci el oyun satış hizmetleri sunulan web siteler üzerinden ekonomik fiyat tarifesinden satın alınabilir.

PS3 oyunlarında olduğu gibi, PS4 oyunları da satın alındıktan hemen sonrasında bilgisayara veya akıllı cep telefonlarına birkaç saniye içerisinde indirilerek kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oynanabilir.

Piyasaya Çıkmış Olan Ve 2019 Yılında Çıkması Beklenen Yeni PS4 Oyunları

Piyasaya çıkmış olan ve 2019 yılı içerisinde piyasaya çıkması beklenen yepyeni PS4 oyunları sayesinde dilerseniz binadan binaya ağ atın, dilerseniz bir savaşa topyekün giriş yapın veya gününüzü kurtarın piyasaya çıkmış ve 2019 yılı içerisinde piyasalara çıkması öngörülen yepyeni heyecan dolu PS4 oyunları sayesinde günün keyfini çıkarabilir ve tüm negatifliklerden kurtulabilirsiniz. 2019 yılında piyasaya çıkması beklenen örneğin Mortal Kombat 11, Rage 2, World War Z, The Division 2 gibi en kaliteli PS4 oyunları ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

PS4 Pro İçin Geliştirilen Oyunlar

Daha çok kaliteli ve güvenilir e pin satın al resmi satış web siteleri üzerinden faydalanabileceğiniz PS4 Pro için geliştirilen oyunlar katalogu üzerinden dilediğiniz herhangi PS4 oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca, PS4 oyunlarının büyük bir bölümünde 4K TV özelliği aktif olmadan da konsolun tüm gücünden faydalanılması sayesinde daha net, akıcı ve göze hitap edici şekilde oyun deneyimi sağlayabiliyor.

Bu yazı; Gamepazari.com sitesinin editörleri tarafından hazırlanmıştır.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.