EVSİD, yan, Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği,  2014 yılından bu yana ülkemiz kapsamında hizmet vermekte olan ortak bir oluşumdur. Plastik temizlik malzemeleri üreticileri ile tek çatı altında toplanarak sürekli bağlantıda kalmayı ve bu şekilde daha güçlü olmayı hedeflemektedir. Şu anda 148 üye firması bulunan oluşum, bu şekilde projeler geliştirmeyi ve Türkiye’yi bu konuda daha  iyi bir yere konumlandırmayı amaçlamıştır. Aynı zamanda sektörde yer alan firmalar için de güçlü bir ses olması açısından önemlidir. Evsid.org adresi üzerinden hem üye olabilir hem de projelerini görüntüleyebilirsiniz.

EVSİD’e Üye Firma Olmak İçin Ne Yapmalı?
EVSİD, hem ülke ekonomisinin gelişimi için hem de firma özelinde destek sağladığı için önemli bir oluşum olma yolundadır. Belirtildiği üzere, şu an bünyesinde 148 farklı firma bulunmaktadır. Plastik eşya üreticileri firmalarının meydana getirdiği bu oluşuma siz de katılmak istiyorsanız, evsid.org adresinde yer alan forma göz atabilirsiniz. Şirket bilgi formu, başvuru dilekçesi, giriş aidatı gibi sizden istenen tüm maddeleri yerine getirmiş olmanız gerekiyor. Üyelik bilgileriniz EVSİD’e ulaştıktan sonraki ilk 30 gün içerisinde firmalara geri dönüş sağlanmaktadır. Kararlar, yönetim kurulu tarafından alınmaktadır. Üyelik aidatı, seneden seneye değişkenlik göstermektedir. En güncel aidat bilgisi için üyelik formuna bakabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir sorunuz için iletişim bilgileri üzerinden yetkililere erişebilirsiniz.

EVSİD’e Kaydolun, Gücünüze Güç Katın
Eğer plastik mutfak ürünleri ve ev eşyaları üreten bir firmanız varsa, birlikte daha güçlü olabilmek için siz de EVSİD’e üye olabilirsiniz. Evsid, şirket bilgi formu, üyelik başvuru dilekçesi, kapasite raporu, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, şirket temsilcilerine ait kimlik bilgileri, karar defteri fotokopisi, tanıtım yazısı, şirket logo bilgileri, giriş aidatı makbuzu, üyelik için gerekmektedir. Evraklarınız ile giriş aidatını da Garanti Bankası’na yatırmalısınız. Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği adına yatırım yapmanız gerekiyor. Bu şekilde siz de yönetim kurulunun kararına göre, bu oluşuma dahil olabilir, sektörde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.