Günümüzde aracı olanların da olmayanları da zaman zaman araç kiralamaya ihtiyacı olmaktadır. Araç fiyatlarının yükselmesi ve araba satışlarının azalması ile birlikte araç kiralamaya olan ilgi ve talep de daha çok artmıştır. Bu nedenle birçok araç kiralama firması kurulmuştur. Araç kiralama ihtiyacınız doğduysa öncelikle güvenilir ve kaliteli hizmet sunan ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir firma seçmeniz gerekiyor. Contact Rent A Car bursa günlük araç kiralama Bursa’da bulunan ve Bursa’nın birçok bölgesi için araç kiralama hizmeti sunan bir firmadır.

Araç kiralamaya karar verdiyseniz öncelikle çıkacağınız yolun uzunluğunu ve kişi sayısını, eşya sayınız göz önünde bulundurmalısınız. Eğer şehirlerarası bir yolculuğa çıkamaya planlıyorsanız ve eşyalarınız da varsa daha geniş ve konforlu bir araç tercih etmelisiniz. Şehri için yolcuklarda ise daha küçük fakat konforlu araçları tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ayrıca az yakıt yakan araçları tercih etmek de ekonomik olarak sizi rahatlatır. Contact Rent A Car bursa osmangazi araç kiralama, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve her bütçeye her ihtiyaca yönelik araçlarla sizlere kaliteli hizmet ve destek sağlar.

Contact Rent A Car ile Güvenilir ve Konforlu Hizmet

Şentürk Otomotiv bünyesinde kurulmuş olan Contact Rent A Car bursa nilüfer araç kiralama yılların vermiş olduğu otomotiv sektöründeki tecrübe ve elde ettiği başarılar ile sektörde isim yapmış bir firmadır. 1500 araçlık park yeri ve 5500’den fazla hizmet verdiği müşterinin memnuniyetiyle hizmet vermekte devam etmektedir.

Contact Rent A Car’dan araç kiralamak için site üzerinden araçların özelliklerine ve kiralama koşullarına kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer acil olarak bir araca ihtiyacınız varsa yapmanız gereken bu araçlardan bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçmek ve bize ulaşarak rezervasyon yaptırmak. Rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz araca daha hızlı ulaşırsınız hem de çeşitli indiririm fırsatları yakalayabilirsiniz.

Bursa Osmangazi bölgesinden aracınızı teslim almak istiyorsanız Osmangazi bölgesi için rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Rezervasyon yaptıktan sonra bilgileriniz direkt olarak Osmangazi şubemize iletilir. Dilediğiniz zaman diliminde ehliyet, kimlik ve kredi kartınızla birlikte ofisimize giderek kiralık aracınızı teslim alabilirsiniz.

Araç Kiralamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Araç kiralaması yaparken mutlaka kredi kartınız yanınızda bulundurmanız ve kartın provizyon bedeli kadar limite sahip olması gereklidir. Başkasına ait bir kredi kartıyla araç kiralama işlemi yapılmamaktadır. Kart bilgilerinin sürücü bilgisiyle eşleşmesi gereklidir.
  • Kredi kartı ile taksit veya kartta biriken puanlarla araç kiralama işlemi yapılmamaktadır.
  • Kredi kartıyla ödeme yaptınız halde aracı daha indirimli bir şekilde kiralamış olursunuz.
  • Araç kiralamada aracı teslim alırken aracın kilometresini kontrol etmelisiniz. Teslim aldığınız saati, yaptığınız ödemeleri kontrol ederek aracı teslim almalısınız.
  • Eğer araçta bir kusur veya hata varsa yetkili görevlilerimizden anlık hızlı destek alabilirsiniz.
  • Araçların arıza yapması halinde sizi mağdur etmeden yerine yeni araç da gönderilmektedir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.