Kanada Dil Okulları öğrencilerin dil eğitimi almaları için harika bir fırsattır. Yurt dışında üniversite gibi dil eğitimi alanında değerlendirmek için harika bir alternatiftir. Yurt dışında tercih edebilecek ülkelerin başında Kanada dil okulları ve İrlanda dil okulları gelmektedir.

Kanada dünyanın en yaşanılır ülkeler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Düşük suç oranı ve güven veren şehirleri ile yüksek yaşam standartlarını koruyan bir ülkedir. Bu yüzden öğrenciler tarafından oldukça talep görerek büyük avantajlar sağlamaktadır.

Kanada, yalın ve basit bir İngilizce öğrenmek için her seviyeden öğrenciye açık bir ülkedir. Böylelikle yurt dışında dil eğitimi almak isteyen herkese hitap etmektedir. Bu sebeple Kanada’da dil eğimi almayı düşünen kişiler için uygun bir ülkedir. Kanada ayrıca göçmenliğe de sıcak bakmasından dolayı insan ağırlamak ve misafirperverlik deneyimlerinde oldukça gelişmiştir.

Bu çeşitlilik içeirisin de Kanada için yurt dışında eğitim almak isteyen herkese Armada Grandee firması tüm yardımı sağlamaktadır. Çalıştıkları birçok dil okulları ile değerli sizlere bu konuda tam desteği sunmaktadır. Kanada’da dil eğitiminin en büyük avantajı da resmi dil şeklinde İngilizce ve artı yanında Fransızca öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

Armada Grandee Firmasının Kanada’da Çalıştığı Dil Okulları

Armada Grandee firmasının anlaştığı ve çalıştığı birçok dil okulları bulunmaktadır.

Bunlar;

  • IAC
  • ILSC Kanada
  • SSLC Kanada
  • ELS Kanada
  • VGC İnternational College
  • Kaplan Kanada
  • Oxford House College Kanada

Gibi dil okullarıyla çalışmaları bulunmaktadır. Bu okulları Armadagrandee sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Kanada Dil Okulları Şehirleri

Kanada, yüz ölçümü bakımından dünyada en büyük denebilecek ikinci ülkedir. Geniş bir coğrafyası olmasında dolayı şehir merkezlerinin yanı sıra şehir dışında da yerleşimi alanı çok fazla olmaktadır. Eğitim seviyesi de bu denli yüksektir. Durum böyle olunca da tabii Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü ile raporlara bakıldığında yetişkin seviyesinde ki kişilerin minimum üniversite eğitimi aldıkları görülmektedir.

Kanada’da dil okulu eğitimi içi şehirler şu şekildedir;

Toronto:

Kanada’nın en büyük şehridir. Kanada’da dil okuluna gitmek isteyen öğrencilere kesinlikle tavsiye edilebilir.

Vancouver:

Neredeyse her yıl dünyanın en yaşanılabilir şehri olarak seçilmektedir. Eşsiz doğal güzelliği ve sıcakkanlı insanları ile Armada Grandee firmasının Kanada dil okulu şehirleri arasında tercih edilebilir.

Montreal:

Qebec eyaleti arasında yer almaktadır. Hem Fransızca hem de İngilizce dil eğitimleri açısından oldukça ideal bir tercih olacaktır.

Calgary:

Alberta eyaletinin en büyük şehirlerinden birisidir. Neredeyse 1 milyon kadar civarında nüfusları bulunmaktadır.

Kanada Dil Okulları Konaklama Türleri

Armada Grandee firması bu konuda da oldukça yardımlar sağlamaktadır. Konaklama konusunda dilerseniz aile yanı, dilerseniz Kanada dil eğitimi için firmanın anlaştığı yurt konaklama veya yine dil eğitimi için firmanın anlaştığı ev/apart tarzı konaklamaları tercih edebilirsiniz. Armada Grandee firması bu konuda oldukça destek vermektedir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.