Tercüme hizmetlerinde profesyonellik ve yüksek nitelik arayanların en doğru tercihi uzun süredir olduğu gibi RDS Tercüme. RDS Tercüme, hem deneyimli hem de pek çok yabancı dile ana dili gibi hakim kadrosu ile müşterilerinin beklentilerini eksiksiz karşılamak adına çalışıyor. Üstelik sunduğu hizmetin kalitesi ile mukayese edildiği zaman bu hizmetler için talep edilen ücretler de benzersiz bir fiyat ve fayda dengesi meydana getiriyor.

Bu sayede firmanın en önemli sloganlarından ve prensiplerinden olan “Kalite lüks değildir.” anlayışı da uygulamalı olarak müşteriler tarafından tecrübe edilebiliyor. Son olarak firma müşterilerine sunduğu bu hizmetlerde birtakım özel talepleri de her zaman için dikkate alıyor. Elbette firma personeli tarafından birtakım öneriler de sunuluyor ancak asıl önemli olan müşterilerin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak olduğundan dolayı bunun için çok büyük çaba sarf ediliyor.

En Sık Tercih Edilen Hizmetler

RDS Tercüme tarafından sunulan tercümanlık hizmetleri arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi de ardıl tercüme. Ardıl tercüme hizmetleri pek çok zaman simultane çeviri ile karıştırılıyor ya da bariz bir farkı olmadığı düşünülüyor. Halbuki ikisi tamamen farklı hizmetler olarak bu sektörde yer alıyor ve ardıl tercüme hizmetleri diğerine göre çok daha az risk taşıdığı ve çok daha net, çok daha doğru bir tercüme olanağı sunduğundan dolayı pek çok firmanın da gözdesi.

Ardıl Tercüme Nedir?

Ardıl tercüme hizmetlerinde simultane tercümenin aksine konuşma bitmeden tercümanlık hizmeti başlamıyor. Konuşmacıyı dikkatli bir şekilde dinleyen ve yerine göre notlar alan tercüman, konuşma biter bitmez dinlediklerini diğer dile çeviriyor. Elbette bu da her iki dile birden üstün bir yetkinliği zorunlu kılıyor. Her ne olursa olsun yabancı dillere olan hakimiyetin tam olması, tercümeyi çok daha nitelikli hale getiriyor. RDS Tercüme de bu alandaki deneyimi ve personel kalitesine her daim koşulsuz şartsız güveniyor. Ardıl tercüme hizmeti daha ziyade kısa süreli toplantılarda ya da birebir görüşmelerde tercih ediliyor.

Pek Çok Tercümanlık Hizmetinin En Nitelikli Halleri Burada

Detaylarına rdstercume.com adresinden de ulaşılması mümkün olan pek çok tercümanlık hizmeti bu firma tarafından müşterilere sunuluyor. Bunlar arasında ilk olarak simultane ve ardıl tercüme hizmetleri geliyor. Bunun yanı sıra dublaj ve alt yazı hizmetlerinde de RDS Tercüme firması en nitelikli hizmetleri sunuyor. Bunun yanı sıra metin tercümeleri ve uzmanlık gerektiren pek çok alanda da tercümanlık hizmetleri sunuluyor. Uzmanlık gerektiren alanların başında ise tıp, hukuk ve birtakım teknik dallar geliyor.

Pek Çok Referans ile Tescil Edilmiş Kalite

RDS Tercüme, pek çok kurumsal referansa da sahip. Pek çoğu uluslararası düzlemde, dünya çapında üne sahip olan prestijli firmalardan meydana geliyor. Bu sayede RDS Tercüme Bürosu tarafından sunulan hizmetin kalitesi hakkında tereddüdü bulunanlar bu referansları inceledikten sonra en ufak bir şüpheleri dahi olmadan çeviri hizmetini en nitelikli haliyle almanın ayrıcalığını yaşayabiliyor.

Bu yazı; RDSTercume.com sitesi editörleri tarafından hazırlanıp yayınlanmıştır.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.