Kırlent ve yastık kılıflarınıza uygun olarak Sinay.com.tr adresi üzerinden uygun ebatlarda iç yastık satın alabilirsiniz. İç yastık seçimi için öncelikli olarak, kılıflarınızın ölçülerine dikkat etmelisiniz. Kare, dikdörtgen gibi yastık seçeneklerinin yanı sıra 35x 55 cm, 42x 42 cm, 45x 45 cm gibi farklı ölçülerde iç yastıklar da bulunmaktadır. Aynı zamanda kullanacağınız alana göre iç yastıklarınızın yapıldıkları materyallere de dikkat etmelisiniz. Buna göre daha sert ya da daha soft ürünler tercih edebilirsiniz. Sinay Tekstil’in web sitesini kullanarak satın alacağınız tüm yastık ve kırlent modelleri 24 saat içerisinde kargoya verilmekte ve herhangi bir durumda ücretsiz iade ve değişim opsiyonuna sahiptir.

Yastık ve Kırlentlerin Kullanım Alanları
Dekoratif yastıklar ve kırlent modelleri, ev ve ofis gibi alanların birçok bölgesi için kullanılabilir. Yatak ve çocuk/ bebek odalarında, oturma odasında, bahçe ve verandalarda kullanımı mümkün. Kırlent ve iç yastıklar kullanıldığı alana şıklık kattığı gibi, aynı zamanda modern ve canlı bir hava da katmaktadır. Sinay.com.tr adresinden görebileceğiniz üzere, geometrik, etkin desenli gibi kırlent kılıflarının yanı sıra, doğa, şehir, aşk temalı gibi kılıf seçenekleri de yer alıyor. Seçmiş olduğunuz kırlent ve yastık kılıflarına göre iç yastık da satın alabilirsiniz. Böylece hem daha konforlu hem de daha şık bir oda elde edebilirsiniz. Ayrıca, daha büyük boyutlu yastıklar tercih ederek uygun yerlerde, oturmak için de kullanabilirsiniz.

Kumaşlarla Kendi Kılıfınızı Oluşturun
Sinay Tekstil, döşemelik kumaş seçeneklerinden masa örtülerine kadar geniş bir ev tekstili ürünleri ağına sahip. Hem hazır ürünlerden yararlanabilir, hem de satılan kumaş seçeneklerini kullanarak kendi ürünlerinizi oluşturabilirsiniz. Öncelikle Sinay.com.tr adresi üzerinden kaliteli iç yastık modelleri arasından bir tercih yapmanız gerekiyor. Ardından seçmiş olduğunuz yastığın ebadına uygun şekilde kumaş siparişi verebilirsiniz. Sitede, keten, koton, polyester, süet, nubuk gibi birçok kumaş türü bulunuyor. Size uygun doku ve renkler arasında tercih yapıp, kendiniz özgün bir kılıf oluşturabilirsiniz. Eğer kumaş türü konusunda emin olamıyorsanız, siteden numune gönderimi talebinde bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.