EVSİD, dört yıllık faaliyet süreci boyunca birçok icraata, projeye, fuar gezisine ve etkinliğe imza atmıştır. Kuruluş bünyesinde bulunan üyeler ile beraber ülke ekonomisine çeşitli katkılarda bulunulmuştur. Plastik banyo ürünleri üreticileri ve ihracatçıları EVSİD bünyesinde bir araya gelerek hem proje geliştirilmesi hem de fuar katılımlarının sağlanmasına destek olmaktadır. EVSİD, üye firmalarının en yakın etkinliği Temmuz 2018’de gerçekleşecek Bogota fuarı olarak görünüyor. URGE Projesi kapsamında, Latin Amerika faaliyetleri de gelecek planlar arasında gözükmektedir. Bununla beraber evsid.org adresini ziyaret ederek projeleri ve gelecek etkinliklerini görebilirsiniz. Eğer kuruma üye değilseniz,  üyeliğinizin başlatılması için yapmanız gerekenleri de buradan öğrenmeniz mümkün.

EVSİD Fuar Etkinlikleri
Aralık 2014 yılından beri hizmet veren EVSİD, dekoratif plastik ürün üreticileri ve firmaları tarafından oluşturulmuş bir kurumdur. Bildiğiniz üzere, uluslararası arenada yapılan birçok faaliyet ve fuarlara da katılım göstermektedirler. Bu şekilde Türk ev ve mutfak gereçleri sektörü de yurt dışında tanıtıma açılmış olunuyor. Aynı zamanda, firmalar da iletişim ve müşteri ağlarını geliştirmiş oluyorlar. 22- 24 Temmuz 2018 tarihlerinde Kolombiya’da düzenlenecek olan ev ve mutfak eşyaları fuarına katılım gösterecek olan EVSİD, üyelerinden biri olabilirsiniz siz de. Her yurt dışı faaliyeti, sitede duyurulmaktadır. Eğer üye işletmelerden biri değilseniz, istenen belgeleri iletmeniz ve aidatı ödemeniz durumunda kayıtlı bir üye olabilir, fuar duyurularına da kayıt yaptırabilirsiniz.

EVSİD Üyelik Başvuruları Nasıl Yapılmalıdır?
EVSİD, yapmış olduğunuz başvuru ve evrak iletiminden sonra 30 gün içerisinde yönetim kurulunda görüşerek sizlere geri dönüş yapmaktadır. Melamin ev gereçleri, plastik banyo eşyaları, mutfak eşyaları konusunda üretim ve ihracat yapan firmaların bir araya gelerek oluşturduğu bu yapılanma için aynı kategoride olan firmalar da başvuruda bulunabiliyor. Bunun için imza sirküleri, temsilcilerin kimlik bilgileri, karar defteri fotokopisi, başvuru formu ve bilgileri ile beraber giriş aidatını ödemeniz lazım. Ardında firma, EVSİD’e uygun olup olmadığı konusunda bir incelemeye alınıyor. Eğer şartlar uygunsanız, belgeleriniz eksik değilse ve girişimci/ katılımcı bir ruha sahipseniz, büyük ihtimalle kabul alacaksınız.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.