EVSİD çok eski bir kuruluş olmamasına rağmen, şu an için tam 148 üye firması ile beraber çalışmalar yürütmektedir. Organizasyonlar, toplantılar, etkinlikler, yurt dışı ve yurt içi fuarlar gibi etkinliklerle sürekli aktif bir konumdalar. İhracatçılar ve plastik mutfak eşyası üreticileri bir araya gelerek, her sene düzenli olarak yapılan birtakım faaliyet ve projelere katılım göstermektedir. Şu an için aktif olarak URGE projesi üzerinden çeşitli gezi ve fuar ziyaretleri yapılmaktadır. Üye firmalar bu şekilde hem daha geniş bir alana hitap etme şansı buluyor; hem de ülkelerinin gelişimi açısından nitelik bir katkı sağlıyorlar.

EVSİD Bünyesinde Yer Alan Firmalara Siz de Katılın
Belirttiğimiz üzere, EVSİD’in en önemli amaçları arasında, bu sektör içerisinde yer alan firmaların iletişim ağını ve ekonomik yapısını güçlendirmek de yer alıyor. Bunun için de sürekli olarak proje ve organizasyonlar üretiliyor. Belli dönemlerde olağan kurul toplanarak bir çalışma planı çıkartıyor. Mutfak eşyası üreticileri ve ihracatçı firmalar olarak, bu plan dahilinde çeşitli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Eğer siz de bu alanda üretim ya da ihracat yapan bir oluşumsanız, evsid.org’ta da görebileceğiniz üzere, birtakım belgeleri ileterek başvuruda bulunabilirsiniz. Şirket bilgileri, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, giriş aidat makbuzu gibi belgeleri ileterek başvurunuzu tamamlayıp ardından yönetim kurulunun değerlendirmesini beklemeniz gerekiyor. En geç 30 gün içerisinde kurum size geri dönüş sağlıyor.

Uluslararası Organizasyonlara Katılım Göstermek İçin Ne Yapmalı?
Uluslararası arenada, ürünlerin görünmesi ve belli bir müşteri oranına ulaşması son derece önemlidir. Bunun için birçok sektördeki firma, yurt dışı etkinliklerine katılarak istedikleri pazar payına ulaşmayı hedeflerler. Ev ve mutfak eşyası üreticileri, plastik ve melamin mutfak/ banyo eşyaları, plastik çocuk mutfak ürünleri gibi birçok kategoride kaliteli bir üretim gerçekleştirmektedir.                EVSİD gibi önemli oluşumlar sayesinde de firmanızın ölçeği fark etmeksizin daha iyi bir kontak kurabiliyor, yurt dışı organizasyonları konusunda daha aktif olabiliyorsunuz. Hem üye olmak, hem de yurt dışı organizasyonları konusunda bilgi sahibi olmak için evsid. org adresini kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.