Sinay Tekstil firması olarak 2016 yılından bu yana hizmet veren ve sektörde uzun yıllar tecrübesi olan bu oluşum sayesinde, birbirinden kaliteli ve şık ürünlere son derece uygun fiyatlarla erişebiliyorsunuz. Sinay.com.tr’den ulaşabileceğiniz 2018 ev tekstil ürünleri kategorisi içerisinde, yastıklar, kırlentler, kılıflar, döşemelik kumaşlar, masa örtüleri, mutfak önlükleri şeklinde seçenekler yer almaktadır. Geometrik, etnik, çok renkli, tek renkli, Retro, vintage, modern çizgi temalı birçok ürün desen/ renk opsiyonu bulunmaktadır. Sitenin uygun fiyatlarının haricinde hem indirimli ürünler hem de 4 al 3 öde kampanyası bulunmaktadır.

Oturma ve Yatak Odalarının Vazgeçilmezi: Dekoratif Yastık ve Kırlentler
Yastık ve kırlentlerin kullanım alanları boyut ve kumaş türlerine göre değişmektedir. Orta- büyük boyutlu kırlentleri oturma odanızda ya da balkon/ teras gibi alanlarda oturmak için kullanabilirsiniz. Hem rahat hem de modern bir hava katan kırlentler için Sinay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Oturma gruplarınız ve yatak odanızda da kırlent ve dekoratif yastıklar hoş bir görüntü yaratacaktır. Sinay Tekstil 2018 modern kırlent modelleri içerisinde geometrik desenliden çocuk odasına uygun temalı yastıklara; doğa temalı kırlentlerden Retro temalılara kadar hepsi yer almaktadır. Siteden kırlent ve dekoratif desenli yastıklar satın alabileceğiniz gibi, iç yastık ve kılıf da satın alabiliyorsunuz. Sinay.com.tr’de birçok indirimli ve uygun fiyatlı ürün sizleri bekliyor.

Döşemelik Kumaşlar ile Evinizi Yenileyin
Oturma odası, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası gibi birçok alanda döşemelik kumaş kullanarak eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Koltuk takımlarına, sandalyelere, berjerlere, yatak başlıklarına ve daha birçok alana 2018 ev modası döşemelik kumaşlarla dokunuş yapabilirsiniz. Beyaz, kahverengi, pembe, mavi, bej, sarı ve daha birçok renkte ve desende döşemelik kumaşı Sinay.com.tr’de bulabilirsiniz. Seri sonu ürünlerden daha da uygun fiyatlı kumaş seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Sitede bulunan ürün fiyatları metrelik kumaşlar için geçerli olmakla beraber, en olarak da 140 cm şeklinde olduğu belirtilmiştir. Keten, kadife, pamuklu, süet, nubuk, tay tüyü gibi birçok kumaş türünde de döşemelik kumaşlara ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.