Ev tekstil ürünleri her zaman ilgi gören ürünlerdendir. Gerek yeni evlenecek olan çiftler gerekse evini yenilemek isteyenlerin tercih ettikleri bu ürün grupları kendi içinde çok çeşitli ve farklı yapılara sahiptirler. Herkesin zevkine göre alıp kullanabileceği bu ürünle kısaca şu şekilde sıralanabilir: yastık ve kırlentler, mutfak önlükleri, mutfak aksesuarları, halı, kilim ve masa örtüleri. Bu ürünler seçilirken öncelikle kullanıma uygun olup olmadığına, kalitesine, rengine, dayanıklılığına, fiyatına ve daha birçok özelliğine bakmak gerekir.

1.Yastık ve Kırlentler

Evlerde sıklıkla kullanılan fark edilmese de çok önemli bir yere sahip olan bu ürünler çok farklı desen ve renklere sahiptir. Her eve her ortama uyum sağlayabilecek olan bu ürünler koltuk, sandalye ya da yatak üzerinde kullanılabilmektedir. Bu kırlentlerde sadece renk olarak değil şekil ve desen olarak da farklı tiplerini bulmak mümkündür. Örneğin farklı tasarım isteyenler için vintage, pop-art, kült motif içeren desenler, doğal bir ortam isteyenler için meyve ve sebzelerin resimlerinin bulunduğu desenler, ağaç, orman, çiçek veya deniz, gemi resimlerinin olduğu desenler, sade ama çarpıcı olsun diyenler için harf veya yazı içerikli kılıflar, şehir ve ülke desenlerini sevenler için ünlü şehirlere örneğin venedik, istanbul gibi yer veren kılıflar, hayvan resimlerini sevenler için kedi, köpek, baykuş gibi hayvanların resmine yer veren kılıflar, geometrik yapılardan hoşlananlar için geometrik yapılara yer veren ve farklı biçim ve renkte olan kılıflar bulunmaktadır.

Faraza Nature Dekoratif Kırlent 40x40 cm

2.Mutfak önlükleri

Mutfaklarda en çok kullanılan malzemelerden birisi de mutfak önlükleridir. Bu ürünlerin kullanımı yemek yaparken veya mutfakta bir uğraş içindeyken kıyafetlerimizin temiz kalmasını sağlar. Set halinde satılan önlükler beraberinde tutaç, eldiven, havlu ve şapka da vermektedir. Çok çeşitli renk ve desenlerde üretilmiş bu ürünlerde tercih müşterilere bırakılmıştır. Çeşitler kısaca bahar temalı, puanlı, kuş desenli, meyve desenli, rose desenli ve pıtırcık desenli olarak sıralanabilir.

Asorti 5 Parça Mutfak Önlük Takımı

3.Mutfak aksesuarları

Runnerların olduğu bu kategoride flower desenli 33×135 cm boyutlu ürünler bulunmaktadır. Goblen runner olarak satılan bu ürünlerde kullanılan goblen tarzı kumaş üzerine baskı yapılmış resim üzerinden noktalardan tek taraflı olarak işleme yapılması ile oluşturulur. Kullanım kolaylığı ve şıklık sağlayan bu ürün de müşteri seçimine bırakılmıştır.

4.Masa örtüleri

Farklı renk ve desenlerde masa örtüleri müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Dilruba 26 parça yemek takımı, gülara 26 parça yemek takımı, hanzade 26 parça yemek takımı ve mihrimah 26 parça yemek takımı seçeneklerden birisidir. Bu 26 parça takıma 1 adet masa örtüsü, 1 adet runner, 12 adet peçete ve 12 adet peçete yüzüğü dahildir. Bu takımlarda kendi içlerinde farklı renk seçenekleri vardır. Genel olarak pudra, ekru ve bej renkler sayılabilir. Bunların haricinde taçnur isimli masa örtüsü ve runner birlikte satılan model de bulunmaktadır. Ayrıca R, F, M ve japon gülü bordürlü masa örtü modelleri de bulunmaktadır.

Taçnur Pudra - Runnerlı Masa Örtüsü 160x220

Kaynak : Sinay.com.tr

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.