Manyetik tabla yapımı denilince çoğu kişinin aklına zor bir işlem gelse de bu ferromagnet.biz firması için geçerli değildir. Öncelikli olarak elektromanyetik tabla nedir ne işe yarar yakından bakalım.

Elektromanyetik Tabla Nedir?

Elektromanyetik tablalar CNC makinelerinde işleme merkezlerinde ve diğer bölümlerde bağlayıcı özellikle kullanılır. Diğer geleneksel bağlama metotlarının yanı sıra zamandan ve işinizden tasarruf etmeniz ve tabi ki ivme kazanmanıza yardımcı olur. Daha kısa zamanda daha fazla parça kesimi sağlamaktadır üstelik tezgah üzerinde de şık bir görünüm sağlar.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Manyetik tablalar direk olarak CNC makineleri ile bağlantılı olarak tasarlanıp uygulanmaktadır, bu nedenle de kullanım alanları da benzerlik gösterir.

Peki, nerelerde kullanılır;

  • Sanayi alanında ideal olarak kullanımı vardır,
  • Beyaz eşya sanayisinde,
  • Makine ve benzeri işletim sistemlerinin hareketli parçalarını sağlamasından dolayı endüstri alanında görev yapan bütün materyaller içinde kullanımı vardır.
  • Aslına bakılırsa kullanım alanı oldukça geniş olup sanayi dallarının hemen hepsinde faaliyet göstermektedir.

İkinci El Tablalar Daha Ekonomik Mi?

Manyetik tabla ikinci el satışları elbette mümkündür ve çoğu kişi fiyat konusunda ekonomik olduğunu düşünerek bu yönteme başvurur. Ancak makinenize uyum sağlaması ya da model farklılıkları gibi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Ferromagnet.biz firmasında standart ölçüler ile birlikte ısmarlama ölçülere göre ürünlerin tasarlanıp hayata geçirilmesi de mümkündür. Kısaca tasarruf etmek adına makinenizi ve hali ile işinizin geleceğini riske atmadan dilediğiniz türden manyetik tablaları sizlere uygun fiyat ile sağlayan firmayla iletişime geçin.

Nasıl İletişime Geçebilirim?

Öncelikle manyetik tabla fiyatları konusunda inceleme yapmak ve bilgi almak için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca firma Nilüfer/ Bursa’da yer almaktadır, dilerseniz bizzat yerinde de ürünlerinizi seçip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iletişim numaralarından irtibata geçebilir veya mail yoluyla sipariş vermeyi tercih edebilirsiniz.

Firmanın Geçmişi

Elektromanyetik tabla yapımı konusunda deneyim sahibi olan firma ilk olarak 2005 yılında yurt dışı elektro manyetik sistemler distribütörlüğü ile iş hayatına başlamıştır. Akabinde 2009 yılında kendi üretimini sağlamayı başarmıştır, ilk ürünü Ferro P40 serisini 2010 yılında piyasaya sunarken 2013 yılında Ferro P30 serisini üretmiştir. 2017 yılında ise Ferro P15 serisini piyasaya sürerek günümüzde 1000 den fazla ürünü hem yurt içine hem de yurt dışına satmayı başarmıştır.

Güçlü Referanslar

Bu alanda yaklaşık olarak 15 yıldır hizmet veren firma hemen hemen bütün sanayi dallarında faaliyet gösteren ve işlerinde başarılı müşteriler ile çalışmaktadır. Firmanın güvenilirliği ve elbette işçiliği sağlam ve güçlü referanslarında da anlaşılmaktadır, sizlerde işlerinizi ve iş yerlerinizi daha da ileriye götürmek istiyorsanız ve hızınızı artırmak için manyetik tablalara ihtiyaç duyuyorsanız o halde aradığınız her şeyi tek bir kalemde sizlere sunacak olan ferromagneti tercih etmelisiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.