Ülkemiz elektrik üretilmesinin büyük bir kısmını doğal gazdan sağlamaktadır. Doğal gaz üretilmesinde ise dışa bağımlı bir durumda olmamızdan dolayı üretimin kendi kaynaklarımızla yapılması tercih edilmektedir. Bunun için çeşitli firmalar güneş panelleri üretilmektedir. Devlet ise arazilere dev güneş panelleri kurmakta ve bu paneller sayesinde elektrik üretilmesini sağlamaktadır.

Bursa bu iş için oldukça elverişli alanlardan birisidir. Firma burada ihtiyaç olan enerji panellerinin teminini sağlamaktadır. Ürünleri 2 yıl garanti altındadır ve en iyi şartlarla satışı yapılmaktadır. Bursa güneş paneli üreticileri arasında en uygun fiyatlarla kişilere satış yapmaktadır. Ayrıca Bursa il ve ilçe merkezi içerisindeki siparişlerde ücretsiz kurulum imkanı da sağlamaktadırlar. Firma bütün bu avantajların yanında uygun fiyatlı Bursa solar panel satışını da sağlamakta ve fırsat ürünleri adı altında satışlarını yapmaktadır.

Power 30 Amper 12 / 24 Volt LCD Ekran Şarj Regülatörü

Nasıl Sipariş Verilebilir?

Firma gereken tüm imkanları kullanıcılarına sağlamaktadır. Ücretsiz kargo imkanı da kişiler için önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Bursa güneş enerji sistemleri ve diğer birçok ürünün sipariş verilmesi durumunda kargoda oluşabilecek olan ve taşıma esnasındaki herhangi bir hasarın oluşmasına karşı firma ücretsiz sigorta sağlamaktadır. Eğer tercih ettiğiniz ürünler sizlere kargo yapıldığı zaman ve sizin tercihlerine göre olmadığı durumda koşulsuz şartsız olarak iade imkanı da bulunmaktadır. İade aşamasında tercih edilen ürünleri de ücretini firma kendisi karşılamaktadır. Sizden herhangi bir koşul veya karşılık beklememektedir.

Ödeme Seçenekleri

Güneş panellerinin satın alınmasında ücretsiz kargonun yanında çeşitli ödeme seçenekleri de sizlere sunmaktadırlar. Kredi kartı ile ödeme, havale veya EFT ile ödeme ve kapıda peşin olarak ödeme koşulları bulunmaktadır. Tüketiciler tüm bu güzel imkanlar için firmadan alışveriş yapmaktadır. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı sunmaktadırlar. Bütün bunların yanında firmanın sizlere sağlamış olduğu çeşitli paketli promosyon ürünleri de bulunmaktadır.

Tommatech 165 Watt Polikristal Güneş Paneli

Firmanın resmi internet sitesine girerek ürünlerin fotoğrafları, panellerin montaj edilmesi hakkında videolar ve çeşitli fotoğraflarla daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iletişim kanalları üzerinden ve irtibat numaralarından firma yetkililerine ulaşım sağlayarak daha fazla fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Bu yazı; Ekonomiksolar.com uzmanları tarafından hazırlanıp yayınlanmıştır.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.