Mobil hat kullanıcıları ya da evden internete bağlanmak isteyenler için Türk Telekom’un ayrıcalıklar dünyası kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar kapsamında Türk Telekom bedava internet kullanım hakkı kazanabilir ve bedava internet fırsatına ilave olarak çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet fırsatları arasında öne çıkanlar arasında prime tarifelerden yararlananlara özel olarak hazırlanan ve 3 ay boyunca cepten internetten 30 GB AKN ile ücretsiz bir şekilde yararlanabilme olanağı veren kampanya yer alıyor. Bu kampanya kapsamındaki haklardan Türk Telekom’un faturasız mobil tarifelerini kullanırken faturalı hatta geçiş yapan ya da kampanya dönemi içinde numarasını Türk Telekom’a taşıyarak veya yeni bir hat alarak ayrıcalıklar dünyasına adım atan kişiler yararlanabiliyor. Bu yollardan herhangi biri ile Türk Telekom’a katılan abonelerin Prime Eksper 10GB, 15GB, 20GB ve 25GB ya da Prime Ekstra 1 GB, 15GB, 20GB ve 25GB’lık tarifelerden birinden yararlanmaya başlaması gerekiyor. Söz konusu tarifelerden birini seçtikten sonra cihazınız ve SIM kartınız 4.5G uyumlu ise üç ay boyunca kullanabileceğiniz Türk Telekom bedava internet hakkı tanınıyor.

Kampanya katılım koşullarını taşıyanlar için PRIME SINIRSIZ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek katılım için yeterli oluyor. Kampanyaya katılım durumunuz hakkında SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılıyor. Katılımınız başarılı ise bilgi mesajının ardından ücretsiz internetinizi keyifle kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

WAP APN ya da İnternet APN üzerinden yapılacak kullanımlarda geçerli olan ücretsiz internet hakkı her bir GSM numarasına yalnızca bir kez tanımlanabiliyor. Kampanyadan yararlanılabilmek için belirlenmiş olan hat iptal olursa ya da abone bu iptale neden olacak bir duruma sebebiyet verirse indirim hakkı iptal ediliyor. Faturalı hat kullanırken ön ödemeli hatta geçmek veya operatör ya da tarife değişikliği yapmak da indirim iptali sebepleri arasında yer alıyor. Kampanya kapsamında sağlanan ücretsiz internet faydasının 31 günlük kullanım süresi içinde değerlendirilmesi gerekiyor. Aksi halde kullanılmayan kısmın bir sonraki döneme devredilebilmesi mümkün değil. Kullanım hakkının sona ermesinin ardından gerçekleştirilecek internet kullanımlarında ücretlendirme mevcut tarife üzerinden yapılıyor.

Kaynak : https://www.mobil11.net/k/turk-telekom-avea-bedava-internet/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.