Tercüme hizmetlerinin yaygınlaştığı şu son dönemlerde Arapça Türkçe tercüme hizmetleri de artış göstermiştir. Daha öncelerde bu hizmetler fazla yaygın değildi. Ancak gelişen bu hizmetlerden birini üstünlükle sağlayan RDS tercüme bu sistemin yaygınlaşmasında büyük bir rol oynamaktadır. Peki, RDS tercüme nasıl hizmetler sunmakta? Gelin birlikte bunlara bir göz atalım.

RDS Tercüme Hizmetleri

Sizlere burada RDS tercümenin hizmetlerini şu şekilde sıraladık;

  • Sözlü tercüme
  • Yazılı tercüme
  • Yeminli tercüme
  • Yerelleştirme
  • Tercüme Editörlüğü

Burada sıraladığımız hizmetler profesyonel bir hizmet sunan RDS tercümenin ne kadar çok yönlü çalışmakta olduğunu da göstermektedir. Ayrıca burada bahsettiğimiz sözlü tercümeye ek olarak simultane tercüme ve ardıl tercüme hizmetlerini de vermektedir. Bunların ne anlama geldiğini gelin birlikte alt başlıklar halinde inceleyelim.

Simultane Tercüme

Bu tercüme yöntemi konuşmacı ile birlikte yapılan tercümedir. Teknik ekipleri ve tercüme kabinleri ile yapılır. Genel olarak yüksek dinleyici kitlesi olan yerlerde kullanılır. Uyumlu olarak çalışabilen iki tercüman ile yapılır. Zihin olarak çok yorucu bir işlem olduğu için kısa sürelerde yapılır.

Ardıl Tercüme

Teknik ekipmanlara ihtiyaç duyulmayan bir tercümedir. Genel olarak toplantılarda kullanılır. Tercüman konuşan kişinin bütün jest ve mimiklerine dikkat edip dinleyicilere tercümenin yanında bunları da aktarır.

Neden RDS Tercümeyi Tercih Etmeliyim?

Sizlere bu firmayı tercih etmeniz için sebepleri şu şekilde sıraladık;

  • Profesyonel ve eğitimli bir ekibe sahip olmaları
  • Tüm tercümeleri çok kısa sürelerde teslim etmek
  • Tercümelerinde tam doğruluk ilkelerini benimsemeleri
  • Tercümelere en uygun fiyatları sunmaları

Tercüme hizmetlerinde İstanbul tercüme hizmetleri arasında yüksek ölçüde güzel geri dönüşler almaları…
Burada anlattığımız maddeler ile RDS tercüme hizmetlerinin kaliteli, güvenilir ve uygun olduğunu görüyoruz. Ayrıca tüm bunların yanında tercüme hizmetlerinde ekiplerinin hepsi redaksiyon çalışmalarını başarıyla yaptıklarını söylemeden geçmeyeceğiz.

RDS Tercüme Hakkında

RDS tercüme yaklaşık 2012 senesinden beri bu sektörde hizmet vermektedir. Kaliteyi bir lüks olarak görmeyip gereklilik olduğunu düşünmektedirler. Misyonları her zaman bu sektörde en iyi olmaktır. Ayrıca hizmetlerini birçok dilde verip müşterilerinin de beklentileri üzerine çıkmıştır bu da onların bu işi ne kadar benimseyip ne kadar özenli yaptığının bir kanıtıdır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bu firma müşterinin taleplerine göre hizmet vermekte ve her tercümanın uzmanlık alanını göz önünde bulundurulup ayrıcalıklı çalışmalar yapmaktadır.

RDS Tercüme İletişim

Sizlere bu üstün hizmeti sunabilecek firmanın iletişim bilgilerini aşağıdaki gibi sıraladık;
Bursa Ofis: 23 Nisan Mahallesi Ata Bulvarı Hüseyin Paçacı Apartmanı 19/1 Nilüfer/Bursa
İstanbul Ofis: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 199, 34394 Levent, Şişli İstanbul
Merkez Ofis Telefon: 0224 245 27 37
İstanbul Ofis Telefon: 0850 259 79 19
Mail Adresi: bilgi@rdstercume.com
Sosyal Medya

Burada verdiğimiz iletişim bilgileri ile bu lider firmaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu verdiğimiz bilgilerden sonra rdstercume.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.