Kaşe, paltolar için en ideal ve vücut ısısının korunmasını sağlayan kumaş türlerinden biridir. Soğuk havalarda hem şık hem de sıcak olmanızı sağlar. Bu nedenle herkes için ideal kış parçalarından biridir. Bu nedenle tesettür giyimin de vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Uzun, midi boy gibi seçenekleri ve birbirinden farklı modelleriyle kaşe kabanlar oldukça moda. Renk skalası ve desen çeşitleri de fazla. Bayan uzun kaban modelleri arasında yırtmaçlı, düşük omuzlu, oversize ve benzeri birçok seçenek bulunuyor.

Bi Bashka Butik ‘in Kaliteli Kabanları ile Tanışın

Bayanlar için tasarlanmış kaşe kabanlar, tesettür giyim için son derece uygundur. Uzun palto modelleri arasında sıradan seçeneklerin dışında ürünler de bulunmaktadır. Bu yüzden, tesettürlü bayanlar birbirinden şık paltolarla kombinlerini tamamlayabilir. Kaşe, dayanıklı ve sert bir kumaş olmasının yanı sıra pelüş montlar kadar sıcaklık sağlayan bir kumaştır. Böylece kış aylarını hem şık hem de sıcak bir şekilde geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı desen ve tasarımlardaki kabanları burada bulabilirsiniz.

Farklı ve Modaya Uygun Kabanlar…

Kaşe kaban denilince aklınıza düz, sade renkler ve kumaşlar gelmesin. Tesettür kaşe kabanlarının birbirinden farklı birçok alternatifi bulunuyor. Renk skalası ise beyazdan mora, kahverengiden kırmızıya kadar birçok seçeneği içerisinde barındırıyor. Üstelik renk skalasındaki ara renkleri dahi bulabiliyorsunuz. Uzun kaşe bayan kaban çeşitleri arasında renk seçeneklerinin haricinde, fermuar detaylı, düğmeli, cep detaylı, dik yakalı, taşlı ve benzeri birçok tasarımı da bulunuyor. Şapkalı, düşük omuzlu, yarasa kollu, arkası yırtmaçlı, yakası kürklü şeklindeki çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Kış Aylarında Kabanlardan Yararlanın…

Tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden olan paltolar için kaşe oldukça iyi bir alternatif. Yanı sıra, -10 dereceye kadar soğukta dahi koruması da en önemli özelliklerinden. İçi kürklü modelleri tercih ettiyseniz bunlar sizi daha da korunaklı hale getirecektir. İyi tasarıma sahip, giyim tarzınızla uyuşacak birçok kaşe kabanı bulunuyor. Sizin için en uygun olanını tercih edip sipariş edebilirsiniz. Hem internet üzerinde hem de mağazaların çoğunda kapitone mont bayan uzun modelleri bulunuyor. Mutlaka giyim şeklinize uyan bir tane bulacaksınız.

Kaynak : Bibashka.com.tr

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.